Лозівські освітяни підбили підсумки і окреслили перспективи – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозівські освітяни підбили підсумки і окреслили перспективи

У вівторок, 30 серпня, лозівськи освітяни зібралися на традиційну конференцію. Тут їх вітали, нагороджували і направляли.

Лозівські школи випускають дітей, готових до подальшого життя. Так рівень наших навчальних закладів оцінив представник Харківського облуправління освіти і науки Геннадій Майський. Свій висновок він зробив після традиційної міської педагогічної конференції, у якій взяв участь. Вона відбулася напередодні нового навчального року, 30 серпня. На ній освітяни підбивали підсумки і окреслювали перспективи своєї роботи.

Педагогічна конференція починається з реєстрації та двох ярмарків – книг і педагогічних ідей. За ідеї гроші не беруть. Новими методиками окремі вчителі зачитуються — планують використовувати їх у своїй практиці.

На початку конференції її учасників вітають учні другого колегіуму. Це — їхня власна ініціатива.

Не менш приємна мить — нагородження. Грамоти вручають за досягнення, за якісне проведення ЗНО та підготовку закладів до навчального року. Статус зразкових цього року отримали шостий та одинадцятий дитсадки, а також Лозівська гімназія.

Підбиває підсумки минулого року і окреслює перспективи наступного головний освітянин Лозової Олег Інденко. Суть резолюції — продовжувати у тому ж дусі, тільки трохи краще. А гуманітарний заступник міського голови Юрій Петренко оголошує про кадрові зміни: директором школи №3 замість Генадія Маркова став Володимир Барановський.

Кадри, які вирішують усе, хочуть омолоджувати і навчати сучасним технологіям. Цього року вже взяли 5 молодих спеціалістів. Найбільше дісталося сьомій школі. Утім, головне завдання і нових, і досвідчених кадрів залишається незмінним, підкреслив гість з Харкова, представник облуправління освіти і науки Геннадій Майський. За його словами, лозівські школи з ним справляються: вони готують і випускають людей, готових до життя у суспільстві.

Валерія Гецко