Учасників автоперегонів у Лозовій закликають заповнити заявки

За кілька днів до початку ІІ міських змагань зі швидкісного маневрування серед любителів на картодромі проведуть тренування.

 

 

На лозівському картодромі завершуються останні приготування до автоперегонів. У неділю тут пройдуть Другі традиційні міські змагання зі швидкісного маневрування серед любителів. Вони посперечаються за Кубок Лозівського міського голови. Організатори обіцяють учасникам багато адреналіну, а глядачам – цікаве шоу. Однак поки учасники ставляться до підготовки не так серйозно, як хотілося б організаторам.

За тиждень до перегонів автолюбителі збираються на картодромі. Один з організаторів, голова молодіжного комітету «Лозова-Харків – Карт» Анатолій Тітов проводить організаційні збори. Він хоче, щоб учасники перед змаганнями потренувалися і головне – заповнили офіційні заявки, бо вони не поспішають це робити. Ось хто не підводить – це спонсори.

Окрім видовищного спорту, глядачам обіцяють розважальну програму. Дітей та підлітків закликають прихопити з собою велосипеди і самокати. У перерві для них влаштують свої перегони з призами. Також запланований показовий заїзд картингістів і виступ рок-гурту «Мрії Марії».

Тих автолюбителів, хто вже вирішив поганяти 18 вересня за Кубок міського голови, Анатолій Тітов закликає заповнювати заявки. У четвер, 15 вересня, для усіх майбутніх учасників влаштовують тренування. Картодром до того часу остаточно буде готовий. Початок тренувань – о 18 годині. Ті, хто не визначився, також можуть взяти у них участь.

Валерія Гецко