У Лозовій відкрили трасу для мотокросу – Новини Лозової – ТРК Сігма

У Лозовій відкрили трасу для мотокросу

Уперше за 15 років у Лозовій знову відбулися змагання з мотокросу. Нагодою стало відкриття нової траси.

Уперше за 15 років у Лозовій знову відбулися змагання з мотокросу. Нагодою стало відкриття нової траси.

 

Аби випробувати трасу та поспілкуватися з друзями, до Лозової з’їхались мотокросери з Харківської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської областей і навіть російські спортсмени і ветерани мотокросу.

Перегони-відродження. Так їх називають запрошені тренери. Вони оцінили лозівську трасу як одну з кращих в Україні. Крім того, траса знаходиться у межах міста, тут є місця для глядачів і асфальтований майданчик для паркування.

Ініціатори відродження мотокросу у Лозовій, завдяки яким тепер у місті є справжня професійна траса, хотіли влаштувати маштабні змагання. Однак через брак коштів і спонсорів їм довелося на честь відкриття провести просто тренування. Та навіть для таких перегонів організатори підготували заохочувальні призи. Це кубки, грамоти, медалі і термочашки для наймолодших мотокросерів.

На перегони завітали і представники міської влади. Вони привітали мотокросерів і відкрили трасу, перерізавши червону стрічку. Почесний перший заїзд зробили наймолодші спортсмени.

Перегони зібрали неочікувану кількість глядачів. З різних боків – і на сонці, і у тіні – люди спостерігали за екстремальним дійством. Особливо шалені оплески і вигуки лозівчан дісталися старшим мотокросерам, які дивували своїми польотами.

Тепер лозівські автори відродження мотокросу планують трохи підправити трасу та тренувати тут своїх спортсменів. Вони сподіваються, що  лозівських любителів цього спорту стане більше. А щодо справжнього змагання поки нічого організатори сказати не можуть. Аби його провести, потрібні великі гроші та підтримка влади.

Ірина Лєушканова