У Лозовій День міста завершили феєричною програмою – Новини Лозової – ТРК Сігма

У Лозовій День міста завершили феєричною програмою

Генеральними партнерами свята, кошторис якого сягнув 200 тис.грн., стали ЛКМЗ та індустріальна група УПЕК.

Логічним завершенням насиченної денної програми святкування дня міста став вечірній феєричний концерт. Під рев байківських моторів та всплески феєрверків городяни щиро вітали свою Лозову. Приєдналися до лозівчан і харківські творчі колективи.

 

Загалом святкування Дня міста коштувало більше 200 тисяч гривень. Однак міський бюджет не постраждав. Святкували лозівчани за рахунок спонсорів. Генеральними партнерами свята, зокрема, стали Лозівський ковальсько-механічний завод та індустріальна група УПЕК.

Під свист та гамір, у хмарі вихлопів з’являються лозівські байкери.  Вони вперше заявили місту про свій моторух. Люди на сталевих конях просять називати себе звичайними мотоциклістами. Кажуть, байкери в Америці, а ми живемо в Україні.

На зміну мотоциклістам підтримувати святковий настрій беруться творчі колективи з Лозової та Харкова. Такого різноманіття професійних артистів лозівчани вже давно не бачили.

Разом з артистами привітати Лозову приїхали й обласні керманичі, заступник голови Харківської облради Олена Олежко та заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін. Вони прогнозують місту велике та сите майбутнє.

Щоб гарно вчитися, слід мати гарні заклади освіти. Очільники двох з них і поповнили список почесних громадян Лозової. Пасвідчення отримали директор Лозівського училища культури та мистецтв Василь Чурилов та директор філії ХАДТ Віра Рінман. За свої успіхи вони дякували студентам.

До солодких слів лозівчан запропонували ще й солодкі дарунки. Святковий торт,  який став кулінарною картою міста, дали скуштувати усім присутнім. Підприємтсва і парки міста дісталися людям. Міський голова та обласні керманичі задовільнилися шматочками мальовничої околиці.

Після солодощів лозівчани спостерігали справжню вогняну виставу. Її дарував харьківський колектив «Естетікал шоу». Логічним завершенням вечора став феєрверк.

Усіх, кому ще вистачало наснаги після феєрверку, розважала група «Харків».

Анна Скрипник