Лозівські податківці радять не брехати найманцям і фіскальникам

Найманіці бізнесменів часто потрапляють у неприємні історії з недобросовісними підприємцями. Скаржитись у податкову йдуть тільки тоді.

Валентина уже 7 років продає товари у одного і того ж господаря. Каже, що за весь цей час підприємець її ніколи не ображав. Продавчиня оформлена офіційно на півставки. За свою роботу жінка отримує половину мінімальної заробітної плати.

 

Тривалий час у торгівлі і Наталя. Вона теж офіційно оформлена. Розповідає, що завжди прискіпливо ставилась до пошуки роботи. Працювати йшла тільки до перевірених підприємців. Тим продавцям, які потрапили до недобросовісних господарів, Наталя радить скаржитись хоча б у податкову.

І справді, таких скарг у лозівської фіскальної служби вистачає, але допомогти чимось після того, як реалізатора вже вигнали, складно. Перше, що треба робити, щоб перестрахуватись від небажаних проблем з підприємцями, – погоджуватися лише на офіційну роботу.

Мінімальна зарплатня на сьогодні становить 960 гривень. Уже з початку жовтня вона зросте до 985. Але більшість лозівських підприємців зараз звітують про зарплатню лише в 400 гривень.

У податковій розуміють, що лозівські ринки не такі прибуткові, як обласні, та все ж просять бізнесменів переглянути своє ставлення до сплати зарплатні своїм працівникам.

Дар’я Олійник