ЛКМЗ виготовив нові зразки сільгосптехніки

Нові зразки сільгосптехніки підготував для аграріїв ЛКМЗ: дисковий лущильник з шириною захвату 8 м та сіялку прямого посіву.

Нові зразки сільгосптехніки підготував для аграріїв Лозівський ковальско-механічний завод. Вже сьогодні на полях господарств проходить випробування дисковий лущильник шириною захвату 8 метрів. На цьому ж тижні закінчується збирання першого дослідного зразка сіялки прямого посіву. Усі ці агрегати виготовляються на майданчиках новоствореного підрозділу – виробництва сільськогосподарської техніки.

 

За словами директора виробництва сільгосптехніки Віктора Кучеренка, аграрії дуже схвально відгукуються про техніку Лозівського ковальсько-мехнічного заводу. Адже вона не тільки влаштовує сільгоспвиробників за якістю та ціною, а й допомагає селянам економити кошти.

Чим більша ширина захвату агрегатів – тим менші витрати пального несуть аграрії. Тож у наступному році ЛКМЗ планує зробити селянам ще кілька подарунків: виготовити борону з шириною захватуа 36 метрів і дискові лущильники з шириною захвату 16 метрів.

Інна Воробйова