Лозівський гуморист підкорив Одесу – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозівський гуморист підкорив Одесу

Гуморист Костянтин Батичко став лауреатом міжнародному конкурсі гумору та сатири імені Андрія Сови.

Гуморист Костянтин Батичко став лауреатом на міжнародному конкурсі виконавців гумору та сатири імені Андрія Сови. Фестиваль проходив на початку жовтня у місті Одеса.

Костянтин Батичко розповідає: учасників було багато, і всі не те що з різних областей, а з різних країн. Серед сміхотворців-конкурсантів наш земляк був єдиним, хто розказував власні гуморески.

Талант Костянтина Батичка журі оцінило. Він став лауреатом другої премії. Гумористу вручили диплом і по-одеському цінні призи: дитячі журнали, зубну пасту та щітку.

Лозівський сміхотворець багато разів виступав на сцені. Він брав участь у різних конкурсах, а ось у міжнародному – вперше. За це гуморист дякує меру Сергію Степанову, який допоміг йому поїхати в Одесу.

Як справжній актор і майстер гумору, Костянтин Батичко бажає показувати свій талант не тільки переповненому залу людей на конкурсах, а й вдома. Він збирається демонструвати свої твори усе більшій і більшій аудиторії. Тепер Костянтин Батичко планує підкорити столицю України – Київ. Навесні там пройде фестиваль гумору.

Ірина Лєушканова