У Лозовій на конкурсі ораторів перемогла учениця другого колегіуму

11 жовтня відбувся десятий конкурс ораторського мистецтва. Він зібрав красномовців з усіх навчальних закладів Лозової.

11 жовтня відбувся десятий конкурс ораторського мистецтва. Він зібрав красномовців з усіх навчальних закладів Лозової.

 

На презентацію кожен учасник має 3 хвилини. За цей час журі повинно оцінити вміння триматися на сцені, красномовність конкурсанта та те, наскільки його виступ відповідає темі конкурсу – про Україну.

«Для мене було дуже приємно, що перед конкурсом ми з майбутніми учасниками цього етапу провели мотиваційний тренінг, – говоритьголова журі, доцент кафедри української мови ХНПУ ім. Г.С. Сковороди Олена Малахова. І мені було дуже приємно, що все, про що ми там говорили, на що ми звертали увагу, вони намагалися втілити у своїх сьогоднішніх виступах».

Для Юлі Чернової виступ на конкурсі ораторського мистецтва – дебютний. Після презентації дівчина переповнена емоціями. «Я подивилася як читають інші діти, – розповідає Юля. – Я багато нового для себе дізналася: як правильно поводити себе на сцені та ще декілька секретиків. Я сподіваюся, що в наступному році теж буду брати участь у конкурсі.»

Після виступу останнього конкурсанта журі підбиває перші підсумки. З поміж 11 учасників визначається четверо найкращих. Ораторів об’єднують у пари і пропонують провести діалог на визначені теми. Саме імпровізовані виступи допоможуть визначити переможця.

Разом з учасниками хвилюється і наймолодший член журі – Катерина Мохарєва. Минулого року дівчина стала абсолютним переможцем конкурсу ораторів. Катя говорить, що суворо конкурсантів не оцінювала.«Я знаю, як воно. Я переживала з кожним конкурсантом, який виходив на сцену, і я бачила їхні переживання в очах, і я знала, як би я себе вела. Ці емоції неможливо передати».

Третє місце та найбільшу кількість нагород, у тому числі симпатії телекомпанії «Сігма», за оригінальне подання теми отримала учениця сьомої школи Катерина Кучеренко. Грамоту за друге місце вручили Наталі Рогізній, яка вчиться в одинадцятій школі. А кращим оратором стала учениця колегіуму №2 Анна Ситнікова. «Для мене це дійсно несподіванка, але все ж таки, я думаю, що мої старання і та праця, яка була вкладена саме для цього конкурсу, вони дали мені такий поштовх, і це допомогло», – говорить переможниця.

26 жовтня на обласному етапі змагань у Харкові Аня сподівається стати абсолютним переможцем десятого конкурсу ораторського мистецтва.

Олена Коваленко