Обласному депутату лозівчани поскаржилися на комуналку

На прийом до депутата Харківської облради Олександра Колеснікова лозівчани прийшли в основному з комуналкою.

На прийом до депутата Харківської облради Олександра Колеснікова лозівчани прийшли в основному з комуналкою.

 

Люди говорили про протікаючі дахи та підвали, які знаходяться у жахливому стані. Цікаво, що у більшості скаржників, які звертались до депутата,  ремонти в будинках робили недавно, але після перших же дощів покрівлі знову потекли.

Мешканка 24 будинку, що на першому мікрорайоні, Раїса Труніна прийшла поскаржитись депутатові на протікаючу стелю. Хоча комунальники і ремонтували дах на будинку лозівчанки, та вода і далі сочиться у її квартиру. Як потрібно робити ремонт на даху, Раїса Труніна знає не за чутками, бо сама колишній комунальник. Жінка каже, коли ремонтували їхній будинок, не дотрималися технології.

Сусідки Раїси Труніної нарікають на жахливий стан підвалу. Раніше магазин, який знаходиться поруч, використовував підвал як склад. Потім його приміщення перейшли у комунальну власність. З того часу каналізаційні труби часто прориває. У підвал постійно стікають вода та стоки. Виправити ситуацію мешканцям обіцяли і комунальники, і екс-мер, і, під час виборчої кампанії, новий мер.

Олександр Колесніков пообіцяв обов’язково звернутись до Лозівського міського голови  та попросити його переглянути кадри, які, як вважають лозівчани та депутат, працюють в житлово-комунальному господарстві недобросовісно.

Дар’я Олійник