Заступник начальника обласної міліції зустрівся з лозівчанами

Володимира Ковригіна лозівчани просили посилити контроль ДАІшників на дорогах та покарати шукачів металобрухту.

 

 

В облуправлінні МВС вважають, що лозівчани почали більше довіряти міліціянтам. Раніше люди не бажали зустрічатися з обласними правоохоронцями, адже думали, що харків’яни все одно не допоможуть, говорить заступник начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Харківській області Володимир Ковригін. Тепер же городяни стали активніше звертатися до правозахисників зі своїми проблемами.

20 жовтня Володимир Ковригін черговий раз зустрівся з лозівчанами, щоб особисто довідатися про криміногенну ситуацію у районі та зробити висновки про роботу місцевої міліції.

За словами Володимира Ковригіна, там де працівники управління МВС допомогти людям не в змозі, він намагається залучати представників інших служб. Якщо треба звертається до юристів, суддів, голів міських та районних адміністрацій.

Навіть фінансові питання прагне вирішувати. З грошовою проблемою до харківського гостя звернулася начальниця служби у справах дітей Лозівської міськради Світлана Брежнєва. Вона просила виділити для її співробітників мікроавтобус. Пояснила, що часто доводиться терміново забирати дітей від батьків уночі, і дуже складно працювати оперативно, коли відсутній транспорт.

В управлінні немає вільних грошей для придбання авта, пояснив Володимир Ковригін. Однак у проханні не відмовив, пообіцяв знайти обхідні шляхи вирішення проблеми. Наприклад, залучити спонсорів. За його словами, міліція – це єдина силова організація, якій закон дозволяє приймати спонсорську допомогу.

Крім того, правоохоронець запевнив, що посприяє з пішохідним переходом біля панютинського стадіону. А також спробує домогтися, щоб селищні дороги контролювали патрулі Державтоінспекції. Панютинський голова Олексій Корпан дуже просив навести лад на автошляхах, адже через безконтрольність на дорогах гине молодь. Молодики ганяють на швидкісних мотоциклах і машинах, часто потрапляють у аварії. Лише у цьому році на панютинських дорогах насмерть розбилося кілька парубків із селища.

Щодо звернень городян, то майже усі вони стосувалися безкарності шукачів металобрухту. На Авилівці крадії зовсім знахабніли: залазять у будинки хворих пенсіонерів навіть удень. Люди кажуть, особисто знаходили злодіїв. Давали місцевим міліціянтам усі необхідні докази, але шахраї досі безчинствують. Володимир Ковригін попросив лозівських правоохоронців звітувати йому про хід справ та обов’язково інформувати самих постраждалих.

Каже, усі звернення лозівчан зареєстровані. Протягом місяця порушені проблеми мають вирішити або письмово пояснити, чому це зробити не вдалося.

Анна Скрипник