Лозівський міст біля вокзалу не встигли вчасно відкрити +vd

 

Закінчити ремонт шляхопроводу біля вокзалу керівництво Південної залізниці обіцяло 4 листопада. Але не закінчило.

Лозівський міст, який з’єднує авилівську частину міста з центром, мали закінчити до 4 листопада. Однак його досі не перекрили, а ще треба заасфальтувати. Начальник Південної залізниці Віктор Остапчук тепер каже, що шляхопровід запрацює у грудні. У міських керманичів це викликає сумніви.

Два роки не вистачило мосту до півстолітнього ювілею, коли він обвалився. Шляхопровід капітально не ремонтували десятиліттями, згадують ветерани залізниці. Анатолій Петренко пропрацював понад 30 років машиністом. Розповідає, що ще у дев’яностих роках він та його колеги зустрічалися з кандидатом у міські голови Сергієм Литвиновим, і той, як колишній будівельник, казав, що міст капітально не ремонтували 18 років. З того часу пройшло ще 2 десятиліття.

Після того, як міст обвалився, його вирішили зробити ширшим, вищим і міцнішим. Та гроші на реконструкцію Південна залізниця спочатку не хотіла виділяти. Коли ж погодилась, роботи почали, але дуже повільно.

Реальний стан справ не завадив начальнику “південки” Віктору Остапчуку дати обіцянку відкрити шляхопровід до 4 листопада. Однак зараз відкриття шляхопроводу він переніс на грудень.

У керівників міста виникають сумніви щодо реальності і цих термінів. Крім того, Лозівський міський голова Сергій Степанов каже, взимку неможливо допустити, щоб клали дорожнє покриття. Його якість буде сумнівною.

У колишнього залізничника Олександра Сюсіна ремонт шляхопроводу викликає професійний інтерес. Чоловік 35 років пропрацював монтером. Він часто навідується на будівництво. Каже, міст зводять міцний та надійний, але дуже повільно.

Ветеран не звинувачує нинішніх будівельників у повільній роботі. Каже, від них мало що залежить – то їхнє керівництво погано працює.  Зарплату будівельникам затримують. Справжні професіонали тікають з будівництва. Зі слів чоловіка, лише нещодавно розрахувалися 50 київських будівників. Замість них найняли нових – без досвіду містобудівної справи.

Інші ветерани-залізничники висловлюють припущення, що ремонт затягують столичні керманичі. Люди припускають, що чим довше міст будується, тим більше грошей йде не лише на його будівництво. Залізничники у своє свято сподіваються, що хоча б навесні міст відкрили.

Анна Скрипник

 

{flv}4_11_2011 mist{/flv}