Лозівські школярі “прославилися” в інтернеті +vd

Хлопці кидали парти та підручники, зняли це на телефон і виклали відео в соціальній мережі.

Підліткам, як кисень, необхідні увага та визнання, кажуть психологи. Щоб довести свою значущість, учні старшої школи зазичай знаходять улюблену справу і намагаються розкритися у ній. Хтось малює картини, хтось пише наукові роботи, інші виборюють медалі у спорті. Коли ж підліток не може реалізуватися в корисних речах, він починає вести себе зухвало та агресивно.

 

Підбурює на такі вчинки, зокрема, і хуліганське відео з інтернету. У відповідь на нього школярі починають і самі знімати небезпечні ролики. Так було із старшокласниками однієї із лозівських шкіл. Хлопці кидали парти та підручники. Потім виклали відео про це в соцмережі.

Отримали купу осудних відгуків, наганяй від батьків та покарання у школі. Педагоги сподіваються, що після цього діти зроблять правильні висновки.

За словами директора школи, у якій трапився цей випадок, хлопці вже самі себе покарали. Вони отримали життєвий урок.

Учні принесли купу неприємностей директору школи, класному керівнику та своїм педагогам. Однак найбільше хлопці нашкодили самим собі. Їхніми витівками тепер займаються правоохоронці, повідомив начальник кримінальної міліції у справах дітей Лозівського міськвідділу міліції Денис Моспанюк. Якщо правоохоронцям вдасться довести, що у вчинках хлопців був факт хуліганства, то школярам може загрожувати навіть кримінальна відповідальність.

За будь-якого фіналу історії інформація про стосунки з міліцією може мати далекі наслідки. Вона здатна нашкодити у будь-який момент, навіть через роки. Наприклад, під час навчання у виші або при влаштуванні на роботу.

Анна Скрипник

 

{flv}18_11_2011_dutyachi zabavu{/flv}