Лозівчанин виготовляє вироби мистецтва зі звичайної шини +vd

 

Зі старих речей, які деякі викидають, інші створюють витвори мистецтва. Для цього треба лише фантазія та вмілі руки.

Зі старих речей, які деякі викидають, інші створюють витвори мистецтва. Для цього треба лише фантазія та вмілі руки. Всього цього не відняти у лозівчан. Творчі мешканці нашого міста прикрашають незвичайними витворами не тільки свої домівки, а й квітники біля будинків.

Квітник біля 43 будинку, що на 4 мікрорайоні, привертає увагу перехожих. Все завдяки неабиякій прикрасі — лебедю, який зроблений зі звичайної старої, зношеної шини.

Автором лебедя з шини є Микола Шпортюк. Попри свою чоловічу роботу токаря він не уявляє життя без мистецтва. Раніше Микола виготовляв вироби з дерева. Рік тому, побачивши в інтернеті, яку красу можна зробити зі звичайної шини, чоловік вирішив і сам спробувати. Захоплення переросло у хобі. Ним чоловік займається, коли є вільний час.

Лебедя Микола Шпортюк зробив цього літа. Всі сусіди таким витвором були вражені. Одна з сусідок, Ніна Михайлівна, розповідає: вперше побачивши скульптуру з шини, взагалі не могла зрозуміти, як можна таке зробити. Дізнавшись, що автором лебедя є Микола Шпортюк, жінка вже не дивувалася. На її думку, на таке незвичайне мистецтво здатен тільки Микола.

Сам він говорить, що виготовлення краси з шин по гаманцю не б’є на відміну від витворів з дерева. Однак працювати з автомобільною гумою дуже важко. На виготовлення скульптур треба півдня, і це тобі не папір різати, запевняє автор. Інколи не обходиться і без травм.

На лебеді Микола Шпортюк не зупинився. Він вже встиг разом з колегами по роботі зробити віслюка з шини. А на весну чоловік разом зі своєю також творчою дружиною планує далі прикрашати подвір’я будинку. Подружжя хоче на квітник завезти спеціальне каміння і поставити  зроблені з шин лебідку та вазони для квітів.

Ірина Лєушканова

 

{flv}22_11_2011 lebid iz shiny{/flv}