У Лозівському жіночому монастирі відзначили престольне свято +vd

 

Незважаючи на те, що свято проходило у будень день, храм лозівського жіночого монастиря був заповнений вщент.

Духовні торжества у Свято-Архистратиго-Михайлівському жіночому монастирі пройшли на честь престольного свята – Собора Архистратига Михаїла. Михаїл – це головний архангел, старший над усім небесним військом. Незважаючи на те, що свято проходило у будень день, храм монастиря був заповнений вщент. Сюди прийшли та приїхали віряни з усіх навколишніх парафій.

Монастир, який знаходиться на Авилівці, освятили на честь Архистратига Михаїла. Тому в день престольного свята отці храму розповідали про цього святого та його підлеглих – ангелів. Казали, що ті створені захищати людей, дарувати їм світлі та добрі думки, а інколи, з великої любові, навіть давати запотиличники.

Священик храму отець Мелетій розказав, як одного разу матершинник пообіцяв Богові більше ніколи не лаятись, однак згодом забув про це і вилаявся. Ангел дав йому запотиличник. Чоловік повернувся і нікого не побачив, проте згадав, що обіцяв, і замислився.

Отець Мелетій також додав, що кожна людина може бути ангелом охоронцем: жінка — а для родини, доброчинці — для хворих діток, мудрий правитель — для свого народу. Відтак і у храму є свої помічники. Депутати, які відповідають за Авилівку, чим можуть допомагають цій парафії: криють дах, просять виділити додаткову територію, щоб згодом на ній побудувати храм, можливо, навіть з дерева.

Розбудовуватися Архистратиго-Михайлівському храму дійсно слід. У нього багато парафіян. Люди приїжджають з віддалених сіл району. Віряни кажуть, самі їдуть у монастир та привозять своїх дітей, онуків, адже тут їм стає легко та радісно на душі.

У монастирі завжди раді тим, хто хоче прийти до Бога, знайти душевний спокій або розібратись у своїх думках. Тут щоденно правлять служби, причащають та сповідають.

Анна Скрипник

 

{flv}22_11_2011 hram{/flv}