Домашня сторінка / Новини / Усіх лозівчан буде обслуговувати “блакитна” поліклініка +vd

Усіх лозівчан буде обслуговувати “блакитна” поліклініка +vd

Зміни почнуть діяти з 1 січня 2012 року. Міська поліклініка зараз готується до прийому більшої кількості пацієнтів.

Лозівчан, яких досі обслуговувала районна поліклініка, забирає собі поліклініка Лозівської міської лікарні, так звана “блакитна”. Про це рішення у середу, 30 листопада, повідомив мер Сергій Степанов. Цей медзаклад зараз активно готуються до того, що кількість пацієнтів зростає на третину. Тут відкривають нові кабінети.

 

У нових приміщеннях тривають ремонти і переобладнання. З Нового року кров прийматимуть у чотирьох кабінетах, кардіограму зніматимуть вже у двох. У реєстратурі буде два віконця замість одного. Також оновлять інформаційні стенди. Графік роботи поліклініки — з 8 ранку до шостої вечора з понеділка по суботу включно. Але і його можуть переглянути у бік подовження, якщо виникне потреба, говорить головний лікар Лозівської міської лікарні Алла Шолом.

Щоб не стояти у чергах за талончиками, у поліклініці радять користуватися листами самостійного попереднього запису. Відповідний стіл знаходиться неподалік реєстратури.

Для пацієнтів з Авилівки і центру пустять спеціальний автобус, повідомляє заступник Лозівського міського голови Василь Левченко. Автобус ходитиме по вулиці Миру від мосту, який зараз ремонтується, через “трубу”, “сахалін”, площу Леніна і дамбу до поліклініки. Планується, що проїзд у ньому буде безкоштовний, машина ходитиме щогодини 8-10 разів на день і не матиме стосунку до перевізників. Це буде комунальний автобус, зазначив Василь Левченко.

Усіх 78 медиків, які звільняються з районної поліклініки, у міській приймуть переведенням — без розірвання стажу. Та навіть з урахуванням збільшення штату, на усіх лозівчан лікарів буде замало. Тому міська лікарня шукає медиків з вищою освітою, говорить Алла Шолом, а нині працюючим обіцяє збільшити зарплатню, якщо навантаження на них перевищуватиме норми.

Валерія Гецко

 

{flv}02_12_2011_gol poliklinika{/flv}

From a long time, Batman pretty much "rised" yet again thanks richard mille replica to the successfull director Christopher Nolan producing the particular Power Comic's legandary persona well-liked once more.