Продукти на лозівських ринках почала дорожчати +vd

 

До Нового року більш ніж три тижні, а деякі продукти вже встигли підскочити у ціні. Є й такі, що дешевшають.

До Нового року більш ніж 3 тижні, а деякі продукти вже встигли підскочити у ціні.

М’ясні вироби та сири поки що залишаються на рівні вже звичних цін – кілограм найдешевшого сиру – 60 гривень, копченої ковбаси – 32 гривні, вареної, для традиційного олів’є, – 26 гривень за кіло. Чи піднімуться ціни на ковбасних рядах не кажуть, сподіваються, що суттєво вартість не зміниться.

А ось цукерки вже подорожчали. Найбільш ходові солодощі підскочили в ціні на 2-3 гривні. Такий стрибок перед святами звичайна річ, розповідає підприємець Людмила Шаренко. Чим це пояснити не знає, каже, що ціни встановлюють фірми-постачальники.

Мандарини ж навпаки – дешевшають. Річ у тому, що Новий рік – сезон врожаю цього фрукта, кажуть за прилавками. Зараз кіло мандарин коштує 15 гривень, апельсини по 14-15 гривень. Ціни на помаранчеві різняться від минулорічних на 1,5-2 гривні, запевняє продавчиня. Дорожчають огірки, яблука та інші овочі та фрукти, які швидко псуються.

Зі свіжини на новорічний стіл лозівчани купують ошийки, філе, реберця, не нехтують і салом. Зараз ціни на свинину починаються від 40 гривень. Припускають, що до кінця місяця це м’ясо може коштувати на 5 гривень дорожче.

Чи підскочить вартість продуктів ближче до Нового року можна буде дізнатися у передноворічних випусках новин.

 

Дар’я Олійник

 

{flv}09_12_2011_ podorozchannya{/flv}