Лозівському благодійному фонду «Віра» – 3 роки +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозівському благодійному фонду «Віра» – 3 роки +vd

У фонді хворим дітям допомагають з лікуванням та творчо їх розкривають. Батьки також знаходять тут підтримку.

Підтримати якщо не грошима, то порадою і добрим словом. З такою метою створювався благодійний фонд «Віра». Він допомагає хворим  дітям. Днями фонду виповнилося три роки. За цей час до організації долучилося багато небайдужих людей. З’явилися і спонсори.

 

Коли організатори започатковували фонд, одна з перших ідей була відкрити для дітей творчу студію. На сьогодні вона вже існує. Студію назвали «Райдугою». Лозівчани не раз могли бачити таланти її вихованців на міських виставках. Керівник студії Світлана Львова говорить, діти, займаючись у різноманітних гуртках «Райдуги», стають життєрадіснішими та впевненішими.

Від студії діти їздять на екскурсії, ходять у походи. Цим літом відпочивали у Криму. Підтримку отримують і батьки. У фонді безкоштовно працюють психолог, юрист, медики. Організатори надзвичайно вдячні волонтерам та активістам «Віри». Без них було б важко ставати на ноги.

І що найголовніше у «Вірі» допомагають з лікуванням. Співпрацюють з харківським онкоцентром. Його лікарі приймають прямісінько у фонді. Допомагали і дніпропетровські аптеки, а також закордонні друзі фонду. Дякуючи партнерам з Германії одну дитину вдалося пролікувати в Австрії.

Утім навіть попри таку підтримку організатори фонду зізнаються, що спонсорів не вистачає. Багато діток не мають можливості гідно лікуватися, тому все ще чекають на благодійників. Раді будуть і звичайним волонтерам, адже гуртом будь-яку біду легше долати.

 

Анна Скрипник

 

{flv}16_12_2011 VIRA{/flv}