Обрали фіналістів лозівського шоу «Время танцевать» +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Обрали фіналістів лозівського шоу «Время танцевать» +vd

Остаточне рішення судді прийняли наприкінці півфіналу проекту. Він відбувся 29 грудня у міському Палаці культури.

Святковий півфінал навіть розпочався по-святковому. Учасники проекту вперше станцювали разом. Вбрані у новорічні костюми, вони по-дитячому бешкетували на сцені. Танцюристи розповідають, що гуртом їм було легше виступати та й загалом готувати танець. Непростий свінг вони поставили протягом кількох репетицій.

 

За результатами півфіналу до останнього, вирішального туру проекту пройдуть лише 3 пари. Це розуміли усі учасники, тому помітно хвилювалися, особливо під час танцю квікстеп.

Пасадобль давався легше. Однак емоційна напруга все одно заважала, зізнаються учасники. Не менше за танцюристів хвилювалася і організатор проекту Алла Михайлова, директор Палацу культури. Усі пари їй стали рідними. Саме тому тренер відмовилися буди суддею у півфіналі шоу. Вона зауважила, що за таких умов оцінювання пар буде об’єктивнішим.

Учасників проекту не могли врятувати і глядачі. Цього разу вони не мали права голосу. Їхні виступи оцінювали видатні танцюристи та тренери України — суддя всеукраїнської категорії Володимир Нікітін, переможці Чемпіонату Ради української танцювальної асоціації з 10 танців Юлія Од’як та Євгеній Диденко. У півфіналі вони не ставили оцінок. Судді лише занотовували танцювальні помилки. Дві пари, які мали їх найбільше, і залишили проект.

До півфіналу шоу не пройшли Олексій Романенко і Анна та Ігор Кухаренко і Ауріка. Для багатьох глядачів таке рішення суддів стало неочікуваним. Декого з учасників вони також здивували. Однак це не стало сюрпризом для хореографу проекту Ауріки. Тренер переконана, що вже неофіційно визначені імена переможців конкурсу.

Реабілітуватися обидві пари обіцяють на гала-концерті. Він відбудеться 21 січня. Поки ж танцюристи раділи, що репетиції вже не завадить їм відсвяткувати новорічні свята зі своїми коханими, рідними та друзями.

 

Анна Скрипник

 

{flv}3_01_2012 triyka krashchih{/flv}