Лозівські податківці розвіюють чутки +vd

 

Незнання закону породжує чутки. Через плітки підприємці втрачають прибутки. Податківці радять слухати лише спеціалістів.

25 січня завершується термін подачі заявок, щоб перейти або залишитися на єдиному податку. Напередодні податківці зібрали лозівських підприємців, аби переконати їх перейти на спрощену систему оподаткування. Працівники інспекції розвіювали чутки, які пов’язанні з набуттям чинності нового законодавства.

Податкові нововведення для багатьох підприємців – темний ліс. У працівників інспекції можна отримати відповіді на будь-які питання, тому приватники раді зустрічам з ними.

Незнання закону дає ґрунт для чуток. Одна з останніх – торговцям ринку не можна купувати товари у юридичних осіб. Внаслідок таких пліток юридичні особи втрачають прибутки. Податківці радили людям не слухати пліткарів, а звертатися до спеціалістів.

Працівники інспекції давали підприємцям також практичні поради. Вони набуті досвідом і не прописані у нормативних актах. Зокрема, податки краще сплачувати за кілька днів до кінцевого терміну.

До розмови з приватниками долучилася також Ірина Сазонова, заступниця начальника управління праці та соціального захисту населення Лозівської міськради. Вона попередила підприємців про можливі перевірки. Їх вже здійснює комісія з легалізації робочих місць.

Щоб під час перевірок не виникало проблем, у підприємців на місцях торгівлі мають бути обов’язкові документи. А надто трудові договори та довідки про трудові відносини, також посвідчення найманої особи. Винятком є лише договір оренди. Його оформлення для деяких приватників поки що проблема.

Анна Скрипник

 

{flv}24_01_12_podatkova seminar{/flv}