Лозівські АТОшники : секретар міськради Сергій Коба закликав незаконно знести пам’ятник Леніну +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозівські АТОшники : секретар міськради Сергій Коба закликав незаконно знести пам’ятник Леніну +vd

Про це бійці АТО заявили на комісії з перейменування вулиць 8 лютого.

Лозівські АТОшники переконували, секретар міськради Сергій Коба підштовхував їх до незаконного зносу пам’ятника Леніну, а також звинуватили його у неповазі до літніх людей і патріотів. Згадали повідомлення у соцмережі.    

Сергій Коба, обвинувачення не прокоментував. А мер Сергій Зеленський вибачився перед присутніми та попросив не сваритися.

Щодо долі пам’ятника вождю міський голова повідомив, лозівський Ленін все ще знаходиться у реєстрі архітектурних пам’яток, тому поки що демонтувати його не законно.

Сергій Зеленський зазначив, колишні керівники міста та вже нинішня влада зверталися до області з проханням виключити Леніна з реєстру архітектурних пам’яток. Про виключення просить і лозівський історик В’ячеслав Труш. 6 лютого він написав листа до Українського інституту національної пам’яті, аби там посприяли з виключенням Леніна з реєстру.

Присутні на засіданні лозівчани також поцікавилися, чи демонтували у Лозовій знаки комуністичного минулого- серп і молот на Авилівці та на вході у парк Перемоги.

Історики зазначили, ці знаки справді ще не демонтували. Міськголова Сергій Зеленський додав, з серпами та молотами, що залишилися у Лозовій, діятимуть за законом. 

 {youtube}WjmExcqRNTA{/youtube}