На Богодухівщині відкрили сучасний спортмайданчик та будують ще два

До кінця року спортмайданчики зі штучним покриттям з’являться в кожному районі області. Таке завдання поставила голова ХОДА Юлія Світлична.

У деяких районах області вирішили побудувати навіть не по одному, а по декілька таких об’єктів. Серед найбільш спортивних районів області – Богодухівщина. Тут уже відкрили сучасний спортивний майданчик для футболу та баскетболу на території Богодухівського ліцею № 3.

«Майданчик побудований за сучасними технологіями, трава на ньому – італійська. 26 липня ми його відкрили всі разом – за підтримки нашої голови облдержадміністрації Юлії Олександрівни Світличної, за підтримки банка KfW та GIZ. Гімназія дійсно потребувала такого майданчика, й тепер дітлахи мають змогу займатися спортом», – відзначив голова Богодухівської РДА Володимир Шаров.

За його інформацією, ще два майданчики зараз будують у Богодухівській ЗОШ №2 та в селі Полкова Микитівка.

«У нас буде не просто футбольне поле, – відзначає заступник директора Богодухівської ЗОШ № 2 по навчально-виховній роботі Марина Тризна. – Це буде волейбольний майданчик, баскетбольний майданчик, тренажери. Сподіваємося, що цей майданчик витягне дітей з-за комп’ютерів і дасть можливість їм розвиватися фізично, адже фізичне здоров’я дитини – це є одна зі складових становлення особистості».

Цього року будівництву спортивних майданчиків зі штучним покриттям, міні-футбольних полів та інших спортивних об’єктів у області приділена підвищена увага. За інформацією начальника Управління у справах молоді та спорту ХОДА Віталія Кириленка, до кінця року в кожному районі області побудують спортивні майданчики зі штучним покриттям та з тренажерним і гімнастичним обладнанням. Також триває робота зі створення 10 штучних футбольних полів та реконструкція стадіонів.