Про Сігму

Сігма – ТВОЯ місцева телекомпанія

Сігма – це медіа про Лозівщину: людей, події, проблеми і здобутки.

E-mail: [email protected]

 

Наша місія:

Сігма – збирає та аналізує актуальну інформацію, висвітлює події Лозової та Лозівського району, розповідає про досягнення громади, цікавих особистостей, росте та розвивається разом зі своєю спільнотою.

Наші цінності:

– довіра аудиторії;

– розповідаємо про Лозівщину РАЗОМ з лозівчнами;

– право лозівчан на різні точки зору;

– розбудова свідомої громади;

– активна команда творчих особистостей.

Телеканал Сігма

Це цілодобовий, 100%-во україномовний, місцевий телеканал, який дає збалансовану та актуальну інформацію про Лозівщину.

Нас можуть дивитися 350 тисяч глядачів у 5 районах Харківської області: Лозівському, Близнюківському, Сахновщинському, Первомайському, Барвінківському та Юріївському.

Це новини, в яких ми РАЗОМ з громадою розкриваємо незручні теми, збираємо думки експертів, знаходимо рішення, добиваємося результату, пишаємося здобутками, вивчаємо історію і розповідаємо про лозівчан, їхні прагнення, захоплення, перемоги.

Це понад 10 місцевих телепрограм про спорт, історію, культуру, сучасну українську музику, захоплення, саморозвиток, підліткові та дитячі цікавості.

Це різні рекламні та спонсорські проекти, які допомагають розвивати бізнес Лозівщини, робити його соціально відповідальним.

Сайт Сігми

Оперативні, актуальні, збалансовані новини Лозівщини, думки експертів, корисна інформація, платформа , де члени громади можуть вільно обмінюватися думками.

Публікації, відеоматеріали, спецпроекти, блоги, які охоплюють інтереси усіх членів громади, незалежно від статі, віку, професійних, релігійних та особистісних вподобань.

Ми працюємо в інтересах нашої спільноти і разом з нею покращуємо ефективність, повноту та дієвість матеріалів.

Сігма у соціальних мережах

Це 360 тисяч переглядів публікацій на місяць та найбільш оперативний майданчик для обміну інформацією з членами лозівської громади, джерело нових тем, обставин, думок і тенденцій.

Сігма – це кросмедійний проект, який реалізовуємо на власному телеканалі, сайті, Ютубканалі,  Фейсбуці, Інтсраграмі.