Зустрівся з першим заступником Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Василем Шкураковим. Спільно з заступником – Валерієм Крикуном та Денисом Петренком обговорили:
✅️компенсацію різниці тарифів
✅️реконструкцію тепломереж Лозової
✅️співпрацю з Європейським інвестиційним банком
✅️аварійний стан каналізаційних мереж
✅️а також “розщеплення” коштів – більшу частину надходжень тепловики зобов’язані перераховувати за газопостачання
Голова громади Сергій Зеленський подякував за участь та підтримку керівництву Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, а також його представнику Богдану Петрову.
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/ff3309122ce3265a062db010fe4987ca.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/32e656f43d03c8beb2b5cab49fcd4287.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/1b96c3aa06ac3babf7b8b71a323b4beb.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/3ff91ab75600028a354084feccf709b0.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/c7dcc9ce4464f5eadcbb8dfe38cd75b7.jpg)