Шафи, учнівські парти та стільці освітній заклад отримав у рамках співпраці Лозівського Управління освіти, молоді та спорту з Управлінням ООН з обслуговування проєктів (ЮНОПС).
- Цей проєкт забезпечує заклади, які відновлюються після пошкоджень у результаті війни, – говорить директор ліцею № 3 Олег Інденко. – Ми повністю закриваємо потреби середньої і старшої ланки. Щодо початкової школи – вона забезпечується за Програмою «Нова українська школа». Тож, на сьогодні, сто відсотків наших предметних кабінетів забезпечені сучасними шкільними меблями.
Від учнів, батьків та педагогічного колективу Олег Інденко подякував Управлінню ООН з обслуговування проєктів (ЮНОПС). – Повернувшись до школи, діти оцінять той внесок, який був зроблений міжнародними організаціями для покращення освітнього процесу Лозівської громади, – зазначив керівник закладу.
Окрім меблів, у рамках співпраці з Управлінням ООН з обслуговування проєктів (ЮНОПС) здійснено заходи з енергозбереження. Замінені вікна та двері на енергозберігаючі: У Лозівських ліцеях № 3 та 4 та Панютинському ліцеї.
Співпраця з партнерами стала можлива за сприяння Департаменту науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації та заступниці начальника ХОВА Віти Ковальської.
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/ad619a90a06c3c095fd6debec15c9547.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/1299bfd9d1df9a0f7ec16d5a31ec08e3.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/c2745d027e5e262e8080f3873ee33d7e.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/66aa46beb5c8291a400322ae86256c98.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/3b42ab381b1bf438a9f6f5772aaecfed.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/180e1728769f49a9a37095ed64765de0.jpg)