В Одесі відновили водопостачання, яке зникло після масованих обстрілів

Станом на вечір вівторка, 6 грудня, в Одесі було повністю відновлено водопостачання. Також у 88% жителів мало з’явитись опалення.

Про це повідомляє Telegram-сторінка Одеської міськради.

“Водопостачання та водовідведення відновлено по всьому місту. Вдень у тих районах, де не було води, її забезпечували комунальні автівки”, – зазначили у мерії.

Водночас як повідомляється, 11 районних та квартальних котелень і Одеська ТЕЦ працюють у штатному режимі. Це близько 88% абонентів, тобто з теплом вже понад 600 тисяч людей.

“ДТЕК та Укренерго працюють над відновленням потужностей для подачі електроенергії в усі райони. На допомогу їм направлена комунальна техніка”, – додали у міськраді.

Нагадаємо, в результаті ракетної атаки РФ 5 грудня знову були пошкоджені об’єкти енергетики. У деяких областях України почалися проблеми зі світлом та водопостачанням.

В Одесі через ракетний удар було зупинено роботу котелень, не працював електротранспорт і не було води в будинках.

При цьому в Кабміні заявили, що завдяки гарній роботі ППО та збиттю більшості ракет енергосистема України зберегла свою цілісність.

В “Укренерго” сьогодні повідомили, що Одеська та Київська область найбільше постраждали від ракетного обстрілу 5 грудня. Для відновлення обсягів виробництва електрики, яка була до атаки, потрібно кілька днів.


187