На Луганщині росіяни ставлять на військовий облік 16-річних хлопців

Відповідні комісії з початкової постановки громадян на військовий облік вже працюють

На захоплених територіях Луганської області російські окупанти терміново ставлять на військовий облік 16-річних підлітків. Про це повідомила у Telegram Луганська обласна військова адміністрація.

Відповідні комісії з початкової постановки громадян на військовий облік вже працюють.

«До 31 березня їм необхідно розшукати й поставити на облік громадян чоловічої статі 2006 року народження, що мешкають у так званій «ЛНР». Тобто тих, кого вже наступного року можна буде кинути на фронт замість кадрової російської армії», – йдеться у повідомленні.

Також продовжують вручати повістки громадянам старшого віку, які не перебувають, але зобов’язані бути на військовому обліку. Тривають посилені розшукові заходи осіб, які ухиляються від призову. На підставі запитів із «військкоматів» таких чоловіків затримуватимуть і одразу доставлятимуть в пункти призову.

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що у Росії здійснюються заходи з підготовки до чергової мобілізаційної хвилі. Станом на цей час активно нарощуються можливості для забезпечення масової мобілізації студентів вищих навчальних закладів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter