Росіяни втратили в Україні вже понад 200 тис. військових, – CSIS

Від початку повномасштабного творгнення в Україну втрати Росії перевищують її сумарні втрати у всіх збройних конфліктах з 1945 року – після закінчення Другої світової. Про це повідомляє американський Центр стратегічних та міжнародних досліджень (CSIS).

Згідно з дослідженням загальні втрати Росії в Україні вбитими та пораненими становлять від 200 до 250 тис. осіб [аналітикам вдалось ідентифікувати до 70 тис. підтверджених загиблих російських, проте ця цифра не остаточна]. Ця цифра включає російську армію, найманців різних ПВК, зокрема і «Вагнера», бойовиків так званих «ДНР» та «ЛНР».

Найбільших втрат після закінчення Другої світової війни Радянський Союз зазнав у Афганістані – 14-16 тис. У Чечні російські втрати коливаються від 12 до 25 тисяч. З 2014 року і до повномасштабного вторгнення на Донбасі загинуло близько 6-7 тис. російських військових.


Втрати Росії у війні досягли рекордних показників

Також зазначається, що темп втрат РФ в Україні значно перевищує темпи втрат у попередніх конфліктах. Так, Росія протягом першого року повномасштабної війни в Україні втрачала в середньому від 5 до 5,8 тис. військових на місяць. У Чечні ця цифра коливалася від 95 до 185 солдатів, а в Афганістані – від 130 до 145 солдатів на місяць.

CSIS зазначає, що один з ключових прорахунків Росії – це підтримка населення. Москва вважала, що українці не підтримуватимуть теперішню владу та президента Володимира Зеленського. Своєю чергою успіх України пов’язаний з військовими інноваціями, зокрема з використанням дронів, сучасних систем зв’язку та зброї, а також даних, отриманих від цивільних.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter