Миколу Тищенка виключили з партії через поїздку в Таїланд

Нардеп Тищенко поїхав до Таїланду «поліпшувати взаємодію» з українцями

Народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко на 11 місяці повномасштабного вторгнення Росії в Україну полетів у столицю Таїланду на «зустріч з українською громадою». Через скандал довкола поїздки його виключили зі складу партії. Про поїздку повідомила прес-служба посольства України у Таїланді.

«Посольство запрошує на зустріч з народним депутатом України 9-ого скликання Миколою Тищенком для обговорення питань покращення взаємодії з представниками української громади в Королівстві Таїланд», – йдеться в повідомленні.

Зустріч запланована на п’ятницю 27 січня в 4-зірковому готелі Novotel у столиці Таїланду Бангкоці. Поїздка викликала бурхливу реакцію серед українців, особливо в контексті обмеження на виїзд українським чиновниками, яке нещодавно ухвалила РНБО.

«Бачу, що не всі розуміють, чим повинні займатися народні депутати під час війни. Тому готуємо низку кадрових рішень: з звільнення Миколи Тищенка з посади заступника голови фракції “Слуга Народу”; скликаємо термінове засідання, щоб виключити його зі складу нашої фракції; звертаюся до Олени Шуляк з проханням виключити його з партії “Слуга Народу”», – написав голова фракції «Слуги народу» у Верховній Раді Давид Арахамія.

Трішки згодом стало відомо, що через скандал з поїздкою Тищенка звільнили з посади заступника голови фракції «Слуга Народу» і виключили із партії.

«Керуючись положеннями п.9.1.22 статті 9 Статуту Партії «Слуга народу», ухвалила рішення про виключення народного депутата Миколи Тищенка з партії», – написала голова партії «Слуга народу» Олена Шуляк.

Сам Тищенко станом на 16:30 ні свої поїздку, ні виключення з партії не коментував.

До слова, за рішенням РНБО народні депутати та інші чиновники зможуть покидати територію країни під час воєнного стану виключно у службові відрядження.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter