З російського полону звільнили ще 20 українських військових

Українських військових утримували у Оленівській колонії, а також на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей

Україна та Росія провели черговий обмін військовополоненими, в результаті якого вдалось повернути 20 українських захисників. Про це у четвер, 13 жовтня, повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак.

За його словами, з російського полону вдалось звільнити 14 воїнів ЗСУ, чотирьох бійців територіальної оборони, одного нацгвардійця та військовослужбовця ВМС.

«Наші повертаються додому. Черговий обмін полоненими, чергові миті радості і усвідомлення того, що сьогодні для багатьох родин буде один з кращих днів у житті. Вдалося звільнити з полону 20 людей», – повідомив Андрій Єрмак.

Він додав, що цих військових утримували в колонії в Оленівці та на тимчасово окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей. Зараз вони проходять медогляд, після чого, за потреби, їх відправлять на лікування та до родин.

У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненними уточнили, що серед звільнених є солдати, сержанти та один офіцер. Найстаршому зі звільнених воїнів – 49 років, наймолодшому – 19 років.

«Звільнені захисники проходять службу, зокрема, у патрульному батальйоні ЗАЕС, 808-му понтонно-мостовому полку, 503-му окремому батальйоні морської піхоти, 56-й окремій мотопіхотній бригаді, 24-й, 53-й, 65-й та 92-й окремих механізованих бригадах, 46 окремій десантно-штурмовій бригаді, у військах ТрО», – йдеться в повідомленні Координаційного штабу.

Зазначимо, що лише впродовж вересня Україні вдалось повернути з полону майже 300 військових.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter