Україна повернула тіла частини загиблих в Оленівці полонених

Україна 11 жовтня повернула тіла 62 полеглих захисників, у тому числі з окупованої Оленівки на Донеччині. Про це 11 жовтня повідомили у міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

«Переговори були надтяжкими, але завдяки кропіткій роботі всієї команди Уповноваженого зі зниклих безвісти Олега Котенка вдалося повернути наших воїнів, зокрема, бійців із багатостраждальної Оленівки … Ми повернули тих, хто перебував у самому пеклі та захищав Україну. Світла пам’ять героям», – йдеться у повідомленні міністерства.

Нагадаємо, що в ніч проти 29 липня у колонії на території окупованої Оленівки загинули щонайменше 53 українські полонені, захисники Маріуполя. Пропагандисти стверджували, що є щонайменше 53 загиблих.

Оборонці міста, які виходили із заводу «Азовсталь» під гарантії безпеки від ООН та Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ), опинилися в пастці. За версією української розвідки, так окупанти намагалися приховати сліди тортур над українськими військовими.

Також у розвідці вважають, що вбивство українських полонених в Оленівці на Донеччині організували найманці ПВК «Вагнера» за особистою вказівкою Євгена Пригожина, не узгодивши це з керівництвом міноборони Росії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter