На Херсонщині від тортур російських окупантів загинув ветеран АТО Назар Кагальняк

УНазара Кагальняка було четверо дітей та двоє онуків

Ветеран АТО Назар Кагальняк загинув від тортур російських загарбників у Херсонській області. Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова у Telegram.

«На Херсонщині від тортур російських загарбників загинув ветеран АТО з села Абрикосівка Назар Кагальняк. Після АТО Назар переніс 2 інфаркти та складну операцію на серці. Окупанти викрали чоловіка з дому, жорстоко били та піддавали катуванням за те, що він колишній учасник бойових дій», – написала омбудсменка.

За її словами, понівеченого тортурами Кагальняка окупанти привезли додому. Його стан критично погіршився, чоловіка доставили в лікарню міста Олешки, де він згодом помер.

«Немає сумніву, що Назара вбили. Не відомо достеменно, як саме, – можливо, через крововилив, можливо через тортури електрошокером (він мав кардіостимулятор)», – пише «Громадське» з посиланням на завідувача кафедри ботаніки Херсонського державного університету Івана Мойсієнка, який був знайомий із загиблим.

За словами Мойсієнка, у Назара Кагальняка було четверо дітей та двоє онуків. Останні п’ять років він сам, без дружини, доглядав дітей, двоє з яких є неповнолітніми.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини закликала Комісію ООН з розслідування порушень прав людини під час нападу Росії на Україну врахувати ці факти військових злочинів РФ та порушень прав людини в Україні

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter