Спецслужби РФ використовують додаток «Zello» для прослуховування українців

Щоб убезпечити себе, уникайте користування додатком Zello

Центр Стратегічних комунікацій ЗСУ попереджає про небезпеку мобільного додатку Zello, який було розроблено російськими програмістами та зараз це один з каналів отримання розвідувальної інформації російськими спецслужбами. Про це йдеться у повідомленні Центру у Facebook.

Зазначається, що додаток було створено російськими програмістами. Він набув широкого поширення через можливість одночасної передачі голосових повідомлень великій кількості людей.

«Донедавна українці вважали «Zello» досить безпечним. Разом з тим, спецслужбами нашої країни отримано незаперечні докази того, що російським окупантам вдалось отримати та накопичити значні обсяги актуальною технічної інформації про користувачів додатку, що дозволило їм ідентифікувати користувачів зазначеного сервісу», – йдеться у повідомленні.

Тому завдяки такій ідентифікації додаток «Zello» став один з каналів отримання розвідувальної інформації російськими спецслужбами.

У Центрі закликали утриматися від використання «Zello» і наголошують, що додаток підконтрольний ворогу та використовується ним для пошуку і боротьби з українськими патріотами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter