Платіжна система PayPal почала працювати в Україні

З початком російського вторгнення PayPal призупинив бізнес у РФ

Найбільша дебетова електронна платіжна система світу PayPal дозволила українцям використовувати свій сервіс для здійснення покупок в інтернеті, перерахування грошей з-за кордону та виведення їх на українські банківські карти. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров ввечері у четвер, 17 березня.

«PayPal в Україні! Тепер можна робити покупки в інтернеті, перераховувати кошти та виводити гроші на українські банківські карти. Підв’язуйте ваші картки Visa та Mastercard й користуйтеся вже зараз», – написав Федоров та оприлюднив лист від керівників PayPal.

«Мені приємно повідомити, що ми запускаємо сервіс, який дозволить українським клієнтам відправляти та отримувати Р2Р-платежі від друзів та родини і переказувати кошти з їхніх гаманців PayPal на кредитні або дебетові картки», – йдеться у листі-відповіді, який оприлюднив Федоров, за підписом СEO PayPal Дена Шульмана.

Михайло Федоров також подякував команді PayPal за те, що вона так швидко відреагувала на прохання українського уряду та підтримує українців під час війни.

«Також, дуже дякую нашій команді, команді Нацбанку та IT-спільноті за допомогу», – написав Федоров.

Повідомлення українського міністра незабаром підтвердили і в PayPal, розмістивши відповідне повідомлення на офіційній сторінці сервісу у Twitter.

Компанія також повідомила, що тимчасово відмовляється від комісій для клієнтів, які надсилають кошти на українські рахунки PayPal або отримують кошти на українські рахунки PayPal.

Зауважимо, що раніше міністр цифрової трансформації України написав листа у якому подякував керівництву PayPal за призупинення бізнесу у РФ та запросив сервіс до України.

Нагадаємо, що платіжна компанія PayPal Holdings Inc раніше заявила, що зупиняє всі послуги в Росії через її війну проти України і приєднується до десятків інших брендів, що бойкотують агресора.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter