Держспецзв’язку повідомив про атаку російських хакерів на українські медіа

Ввечері у неділю, 18 лютого, російські хакери здійснили атаку на низку українських медіа та розмістили на їхніх ресурсах фейкову інформацію. Про це повідомили у прес-службі Держспецзв’язку.

Як розповіли у відомстві, Росія продовжує інформаційну війну проти нашої держави. До команди реагування на комп’ютерні надзвичайні події CERT-UA, що діє при Держспецзв’язку, звернулися представники низки українських ЗМІ, зокрема: «Української правди», Liga.net, «Апострофу» та Телеграфу. Фахівці вже проводять дослідження цього інциденту.

«… російські хакери здійснили чергову атаку на низку українських медіа та розмістили на їхніх ресурсах фейкову інформацію», – йдеться у повідомленні.

У повідомленні Держспецзв’язку зазначається, що упродовж 18 лютого унаслідок численних DDOS-атак на сервери Місто-ТВ та канал магістрального провайдера для абонентів Місто-ТВ частково недоступні деякі інтернет-ресурси та спостерігаються проблеми зі швидкістю з’єднання.

Станом на 7:30 ранку понеділка доступ до соцмереж українських медіа відновлено.

Зазначимо, що реакція Держспецзв’язку з’явилася після того, як редакції сайтів «Українська правда» та Liga.net заявили про хакерську атаку на їхній акаунт у соцмережі X. Через офіційні аккаунти цих медіа хакери почали публікувати фейки про нібито «розгром» підрозділами армією РФ українських військ в Авдіївці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *