Допоможіть крупами, олією, овочами: на Буковині кооператив готує каші на фронт

В Путилі працівники СОК “Дари Гуцульщини” допомагають нашим військовим. Вони виготовляють кашу із грибами та пакують продуктові набори.

Про це кореспондентці molbuk.ua розповів керівник кооперативу Сергій Терен.

Розповідає, що вони займаються перероблюванням грибів і ягід, виготовляють харчі. Сільськогосподарський кооператив “Дари Гуцульщини” входить до громадської спілки “Карпатський смак”, заснованої у Львові.

“Коли почалася війна, ми подумали, що потрібно якось перекваліфікуватися і допомагати українській армії. Вирішили спробувати виготовляти сухпайки. Почали виробляти каші із грибами. Підприємці зголосилися засушувати хліб і робити сухарики. За власні кошти купуємо шоколадки, каву, чай, додаємо їх в пакети”, – розповідає Сергій Терен.

В продуктовий набір кладуть банку каші з грибами, мак каву, упаковку печива, шоколадний батончик, пакунок із засушеними грінками хліба і паперові серветки.

“Ми згуртували багато людей. Наша продукція всім дуже сподобалася. Зараз вже і місцевий військкомат став у чергу за продуктовими наборами. Ми, по можливості, все відправляємо на передову. Звернулися також до працівників садочка, вони на своїй кухні також варять кашу. Долучилися до справи працівники відділення Ощадбанку, Путильського центру зайнятості. До нас навіть приїжджали переселенці, питали чи не має для них роботи”, – каже пан Сергій.

Жителі Путили допомагають, чим можуть. Приносять продукти, крупи, овочі, банки і солодощі. До благодійної справи долучився депутат Володимир Тринька, і колектив НП парку “Черемошський”.

“Для каші використовуємо перлову, пшоняну, ячну, пшеничну крупи. Додаємо підсмажені грибочки. Каша дуже ситна. Ми самі пробували, виходить смачно і поживно”, – зазначає керівник кооперативу.

СОК “Дари Гуцульщини” виготовив вже біля тисячі пакунків. Крім цього банки з кашею вони відправляють у Львів, де їх будуть запаковувати з іншими продуктами.

Сергій Терен додає, що якщо в людей є можливість допомогти продуктами (крупи, олія, морква, цибуля, цукор, шоколадки і печиво), принести банки, серветки, стаканчики, вони можуть звертатися за номером телефону +380679693187.

Кооператив знаходиться в Путилі, по вулиці Українській, 158.


546