«Пишаюся, що стала твоєю дружиною»: вдова загиблого пілота написала зворушливий пост про чоловіка – Новини Лозової – ТРК Сігма

«Пишаюся, що стала твоєю дружиною»: вдова загиблого пілота написала зворушливий пост про чоловіка

Командир авіаційної ланки авіаційної ескадрильї Севастопольської бригади тактичної авіації імені Олександра Покришкіна Дмитро Чумаченко загинув у повітряному бою на Житомирщині над селом Тригірʼя.

Про це повідомило командування Повітряних Сил ЗСУ.

Вдовою залишилася молода дружина пілота, з якою він побрався 4 роки тому. Вона написала зворушливий пост про чоловіка, який оприлюднили на сторінці командування Повітряних Сил ЗСУ.

“Вечір. Я сиділа на ліжку, Діма стояв поряд. Ми любили багато балакати. Зайшла тема про польоти, а саме про катапультування.

– А як катапультуватися?
– У тебе поміж ніг є така ручка за яку потрібно смикнути.
– А з літаком що?
– Тебе викидає, літак паде.
– Ого…
– А ти думала. Але в першу чергу треба думати не про катапультування.
– А про що??
– Наше завдання врятувати людей, при можливості – літак. Я маю, впершу чергу, спрямувати літак в місце, де немає будинків, а вже потім думати про себе.
– Але ж ти можеш не встигнути катапультуватися…

Він не встиг, але врятував сотні життів. Відважність, героїзм, безстрашність.

Поки наше небо та землю захищають такі Люди – нам нічого боятись. Бо вони готові покласти своє життя на вівтар смерті, щоб кожен із нас міг зранку прокинутись не від повітряної тривоги, а від співу пташок.

Я пишаюсь, що 15.12.2018 життя звело мене з тобою. Пишаюсь, що стала твоєю дружиною. Пишаюсь, що ти не завагався і виконав вчинок, про який знають та знатимуть всі. Герої не вмирають!” – написала дружина пілота.

Вічна пам’ять Герою.

523