Канада ввела санкції проти «Газпрому» та «Роснафти»

Канада розширила свої санкції проти Росії. Про це оголосила міністерка закордонних справ Канади Мелані Жолі, пише «Укрінформ».

«Підтримка Канадою України та її народу – непохитна … Ми відповідатимемо заходами, покликаними ослабити їх спроможність вести війну. Оскільки страшні події в Україні продовжують розвиватися на наших очах, очевидно, що необхідно робити більше», – сказала Жолі.

Вона наголосила, що «усі, хто сприяють російській агресії, будуть притягнуті до відповідальності».

Нові канадські санкції поширюватимуться на «Роснафту» і «Газпром» та їх 10 керівників, які досі не підпадали під дію обмежувальних заходів.

«Канада вживає ці кроки разом із міжнародними партнерами та союзниками у солідарності з урядом та народом України. Така координація демонструє широку міжнародну підтримку України та її народу. Консультації із партнерами стосовно впровадження подальших санкцій триватимуть, якщо Росія продовжить свою агресію проти України», – уточнили у канадському МЗС.

Очікується, що санкції набудуть чинності протягом кількох наступних днів. Усі кошти та майно підсанкційних фізичних та юридичних осіб на території Канади заморожуються, а канадцям забороняється проводити із ними будь-які фінансові транзакції.

Хроніка вторгнення Росії. День сьомий – у прямій трансляції ZAXID.NET

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter