Японія передала Україні близько 100 військових автомобілів

У списку вказані транспортні, легкові автомобілі високої прохідності та вантажні автомобілі

У середу, 24 травня, Японія передала Україні 100 військових транспортних засобів, зокрема вантажівки та позашляховики. Про це повідомляє AP.

Як повідомляється, сьогодні було проведено офіційну церемонію передачі Україні близько 100 військових транспортних засобів. Від початку російського вторгнення Японія надала Україні бронежилети, каски, протигази, захисні костюми, невеликі безпілотники та продовольчі пайки.

Під час церемонії було представлено дві півтонні вантажівки. Віце-міністр оборони Японії Тоширо Іно передав послу України Сергію Корсунському документ, у якому перелічено три типи транспортних засобів, що увійшли до складу передачі.

«Пожертва, що також включає 30 тис. продовольчих пайків, надійшла в той час, коли уряд Японії намагається пом’якшити свою політику передання військової техніки в рамках нової політики національної безпеки, яка дає змогу військовим відігравати більш наступальну роль, що є значним відступом від принципу самооборони, який існував після Другої світової війни», – йдеться в повідомленні.

У списку вказані: транспортний автомобіль, легковий автомобіль високої прохідності та вантажний автомобіль.

Першими до військових України вирушили армійські позашляховики Type 73, які виготовлені компанією Mitsubishi, пише «Мілітарний». Компактний армійський позашляховик випускається з 1973 року для військових Японії.

Спочатку це був армійський варіант Mitsubishi Jeep. А з 1996 року авто випускають у другому поколінні Type 73, створеному на базі Mitsubishi Pajero другого покоління.


Позашляховик Type 73 ІІ Сил оборони Японії (фото з відкритих джерел)

Як і його попередник, джип може бути оснащений різними важкими кулеметами і протитанковими гранатометами. Пізніше і цю модель модернізували: зник повітрозабірник на капоті для охолодження інтеркулера.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter