Морги та лікарні Білорусі переповнені російськими військовими, — Радіо Свобода

Морги і лікарні Гомельської області у Білорусі переповнені російськими військовими.

Про це повідомляє білоруська служба Радіо Свобода.

Зазначається, що поранених доставляють щонайменше в три лікарні — обласну, в Костюківці та Центр радіаційної медицини. Морг у Гомелі переповнений.

Частину госпіталю швидкої допомоги у Гомелі повністю віддали на потреби російських солдатів, поранених у війні з Україною.
Ймовірно йдеться про будинок на вулиці Комісарова у Гомелі, де зараз лабораторія. Звідти вивозять техніку та техніку, готуються до прийому поранених росіян. За радянських часів у цій історичній будівлі 1913 року був військовий госпіталь Гомельського гарнізону.

Самих мешканців Гомеля терміново виписують з лікарні №4 для передачі пораненим росіянам.

За словами місцевих жителів, зараз у Центрі радіаційної медицини перебувають близько 400 поранених росіян.

“Щодня привозять сотні поранених. Їх везуть з Наровлі, де облаштували польовий госпіталь. У Наровлі вони позначені – когось на операцію, когось на виписку чи в морг”, — повідомило джерело Радіо Свобода з Мозиря.

Інші джерела видання повідомляють, що поранені росіяни також перебувають у лікарнях у Брагіні та Хойниках.

Прес-секретар Світлани Тихановської Анна Красуліна також повідомила в ефірі українського телеканалу “Рада”, що морги в Мозирі переповнені тілами загиблих російських військовослужбовців.

“А є етнічні чеченці. Відомо, що їм було доручено відправити трупи агресорів на тривале зберігання. Це означає, що вони бояться відправляти “Вантаж 200″ до Чечні. Ми повинні повідомити і чеченців, і росіян, що білоруські морги на півдні Білорусі вже заповнюються трупами їхніх солдатів. Це важливо, і дайте їм знати. Ми не дозволимо російській пропаганді це приховати”, — сказала Анна Красуліна.


53