Впродовж тижня гуманітарний штаб відправив понад 37 тонн допомоги та майже 5000 продовольчих наборів

Впродовж тижня гуманітарний штаб відправив понад 37 тонн допомоги та майже 5000 продовольчих наборів

За дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова гуманітарний штаб продовжує забезпечувати допомогою населення регіону.

Впродовж минулого тижня мешканцям Лозівської, Валківської, Печенізької, Ізюмської, Богодухівської, Близнюківської, Барвінківської, Дергачівської, Чугуївської та Слобожанської громад передали 37 тонн гуманітарної допомоги у вигляді дитячих гігієнічних засобів, а також одягу і продуктів харчування.

Крім цього, до Куп’янської, Наталинської, Слобожанської громад, а також ГО «Єдина країна – це Україна» направили 4899 продовольчих наборів, а мешканцям Печенізької, Куп’янської, Барвінківської, Богодухівської, Валківської, Близнюківської, Дергачівської, Солоницівської, Сахновщинської, Слобожанської, Лозівської і Красноградської громад від ООН передали 4405 матраців, 4454 ковдри, 3583 подушки та 1 тонну одягу.

Також гуманітарний штаб передав Головному управлінню Держказначейства України в Харківській області електрогенератор потужністю 100 кВт, а театру імені Шевченка, Харківській Філармонії, історичному музею імені Сумцова, Харківському академічному драматичному театру, Харківському фаховому вищому коледжу мистецтв – понад 120 літрів антисептичного засобу.

Нагадаємо, що при Харківській ОВА діє Координаційний гуманітарний штаб, з яким співпрацює понад 120 волонтерських організацій та благодійників. До Центру можна звернутися з питань евакуації з деокупованих територій, а також надання та отримання гуманітарної допомоги, залишивши заявку у відповідному розділі на сайті.

Джерело: Харківська обласна державна адміністрація