![На Харківщині відбулося чергове засідання Ради оборони області На Харківщині відбулося чергове засідання Ради оборони області](https://kharkivoda.gov.ua/content/documents/1260/125919/thumb-newsdocument-900-600-f959.jpg)
Захід пройшов під головуванням начальника ХОВА Олега Синєгубова за участі керівників правоохоронних та силових структур області, районних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.
В ході засідання керівники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки доповіли про хід мобілізації на Харківщині та обговорили роботу військово-лікарських комісій у області. Окрему увагу приділили питанням евакуації населення з прикордонних та наближених до лінії фронту громад.
«Жителі Харківщини мають відповідально ставитися до військового обов’язку і дотримуватися законодавства України. Будь які порушення у сфері мобілізації будуть фіксуватися, детально розглядатись правоохоронними органами», – сказав Олег Синєгубов.
Поділитись новиною: