Працівники поліції з превентивної комунікації відділу превенції Харківського районного управління поліції № 3 допомагають громадянам та забезпечують правопорядок.
Евакуйованих громадян з Куп’янського, Ізюмського районів та Дергачівської громади, які піддаються постійним обстрілам з боку рф, доставляють до пункту евакуації, де вони перебувають у більш безпечному місці та очікують подальшого розподілення.
За попередній тиждень вдалося вивезти 163 громадянина, більшість з яких маломобільні та особи похилого віку. Серед евакуйованих 72 чоловіки, 91 жінка та 14 дітей.
Шановні громадяни, якщо ви або ваші знайомі вирішили евакуюватися з населених пунктів, які піддаються постійним обстрілам з боку військових рф, звертайтеся на «гарячу лінію» з питань евакуації або за номером 102».
Відділ комунікації поліції Харківської області