Поліція оперативно відреагувала на відео в соцмережах, де підліток порушує громадський порядок в харківському метрополітені

На даний час його особу встановлено, у відношенні правопорушника  складено адміністративний протокол про дрібне хуліганство. 

30 березня працівники комунального підприємства звернулися до співробітників відділу поліції в метрополітені з проханням вжити заходи у відношенні неповнолітнього, який з товаришами записали відео на станції Студентська та розмістили його в місцевих пабліках. На відео хлопець, чекаючи останню електричку, порушує громадський порядок, поводе себе непристойно та псує майно станції метро. 


Працівники поліції провели низку оперативних заходів та встановили особу правопорушника. 17-річний  мешканець Харкова, учень одного з міських навчальних закладів, сьогодні був запрошений до відділу поліції в метрополітені для пояснення обставин події. 


За словами інспектора ювенальної превенції сектору превенції відділу поліції в метрополітені Івєтти Єпішко, юнак розповів, що погано пам’ятає той день, а правопорушення вчинив, знаходячись під впливом алкоголю. Хлопець запевнив, що щиро розкаюється у своєму вчинку. Поліцейські за фактом порушення громадського порядку  склали протокол за статтею  173 (дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

Відділ комунікації поліції Харківської області