Юні тхеквондисти Харківщини перемогли на чемпіонаті України

Змагання серед кадетів відбулись 20 квітня в Харківському палаці спорту «Локомотив».

Участь у них взяли 377 спортсменів 2007-2009 років народження з 20 регіонів країни, а за їх підсумками збірна Харківської області посіла перше загальнокомандне місце, завоювавши 3 золоті, 3 срібні та 10 бронзових медалей.

Чемпіонами України серед кадетів стали Дмитро Куценко, Данило Онишко та Наталя Козлова.

Срібні медалі завоювали Анатолій Коробка, Маргарита Холодняк та Софія Плахтій.

Бронзовими призерами стали Олександр Небоженко, Владислав Пономаренко, Микита Семенов, Микита Орехов, Михайло Матосян, Кирило Коломієць, Іван Трофименко та Вадим Татарец, Іван Єрмолаєв та Соломія Карасава.

У загальнокомандному заліку перемогла збірна Харківської області. Друге місце посіли тхеквондисти Києва, а третє – збірна Дніпропетровської області.

«Ці змагання стали продовженням серії чемпіонатів України з тхеквондо ВТФ, які цими днями проходять у Харкові», – додають в Управлінні у справах молоді та спорту ОДА.

Джерело: Харківська обласна державна адміністрація