Очільник харківської поліції відвідав поліцейських, які несуть службу на сході країни

Начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області прибув на місце дислокації зведеного загону ГУНП в Харківській області, які виконують завдання у зоні проведення операції об’єднаних сил, щоб підтримати морально-бойовий дух захисників держави, вивчити їх потреби у службі та побуті. 

На сьогодні більше півсотні бійців полку патрульної поліції особливого призначення та роти патрульної служби поліції особливого призначення «Схід» боронять рубежі Батьківщини від ворога. Від початку бойових дій на сході країни  харківські поліцейські працюють на двох стаціонарних блок-постах, перешкоджаючи проникненню на мирну територію зброї, боєприпасів, вибухівки, наркотиків, охороняють стратегічні об’єкти та надають допомогу місцевому населенню. Поліцейські Харківщини брали участь у розшуку викрадених автомобілів, повертали додому зниклих безвісті людей, затримували учасників незаконних збройних формувань.

Під час загального шикування Андрій Рубель привітав особовий склад зведеного загону ГУНП в Харківській області та його командира капітана поліції Віталія Іщенка, подякував поліцейським за сумлінне несення служби і нагородив бійців  подяками  Головного управління Національної поліції в Харківській області.

 

– Я дякую кожному, хто стоїть на передових рубежах України і захищає її від підступного ворога, – звернувся до підлеглих Андрій Рубель. – Ви справжні герої, вами пишається весь гарнізон харківської поліції та громада Харківщини. Я радий бачити вас у доброму настрої, мені подобається ваша відмінна виправка, високий рівень патріотизму та потужний бойовий дух. Готовий врахувати побажання кожного з вас щодо певних потреб у забезпечені необхідним озброєнням та обмундируванням. Запевняю, що керівництво ГУНП докладе максимум зусиль для належного створення комфортних умов несення служби, наскільки це можливо в умовах ведення бойових дій.

Андрій Рубель проінспектував рівень матеріально-технічного забезпечення правоохоронців, ознайомився з їх соціально-побутовим облаштуванням та поспілкувався з хлопцями у неформальній обстановці. Для покращання побутових умов підлеглих начальник харківської поліції передав їм продукти харчування, посуд, побутову техніку, матраци, подушки та ковдри.

Очільник поліцейського главку також відвідав блокпост, де бійці несуть службу у цілодобовому режимі.

Загалом Андрій Рубель залишився задоволеним результатами роботи зведеного загону харківської поліції та особливо відмітив палке бажання хлопців боронити рідну землю від агресора.

– Я впевнений у високому професіоналізмі наших бійців, в їх сумлінному ставленні до виконання службових обов’язків. Вони знаходяться в зоні бойових дій з відповідальною місією – забезпечують мир та спокій на цій землі. Хочу, щоб вони також пам’ятали про особисту безпеку, адже їх повернення чекають  рідні і близькі.

Відділ комунікації поліції Харківської області