У Харківській області другу дозу вакцини проти COVID-19 отримали 256829 осіб

Про хід вакцинальної кампанії на Харківщині розповів під час брифінгу заступник голови Харківської ОДА Михайло Черняк. За його даними, на ранок 6 вересня в області зроблено 627098 щеплень.

Обидві дози вакцини проти COVID-19 отримали 256829 осіб.

«Наразі ми спостерігаємо динаміку щодо зростання кількості щеплень і це свідчить про те, що люди розуміють значення вакцини. На минулому тижні ми фіксували понад 13 тис. щеплень на день. Сподіваюся, така ж динаміка залишиться і на цьому тижні. Працюють усі пункти щеплення, всі центри масової вакцинації, продовжують свою роботу мобільні бригади, які виїжджають безпосередньо у колективи або в організовані групи», – розповів Михайло Черняк.

Також заступник голови ХОДА зауважив, що на сьогодні зростає відсоток охоплення медичних працівників і працівників освіти. На території Харківської області продовжує працювати 56 мобільних бригад.

За словами Михайла Черняка, Харківщина має достатню кількість усіх вакцин, які використовуються в Україні: AstraZeneca, Pfizer і CoronaVac.

«Наразі тенденція до зростання захворюваності спостерігається в цілому по країні. Нова хвиля набирає обертів, які будуть наслідки – залежить від нас, від кожного. Багато людей не дотримуються, на жаль, карантинних обмежень. Потрібно вакцинуватися колективам, які постійно контактують із великою кількістю людей. Не можна зволікали з вакцинацією, щоб захистити себе і рідних», – акцентував увагу Михайло Черняк.

 

Джерело: Харківська обласна державна адміністрація