Олександра Назарова та Максим Нікітін увійшли до 20-ки кращих танцювальних пар Олімпіади – 2022

14 лютого на ХХІV зимових Олімпійських іграх у Пекіні у фігурному катанні відбулися змагання з довільної програми в танцях на льоду, участь в яких взяв харківський дует.

За інформацією Управління у справах молоді та спорту ХОДА, вперше за 12 років українці змогли потрапити у фінальну частину Олімпіади в танцях на льоду. Для харків’ян Олександри Назарової та Максима Нікітіна це були другі Ігри у їх кар’єрі та вперше вони змогли продемонструвати свій довільний танець. Судді оцінили виступ вихованців тренера Галини Чурілової в 97.34 бали, які принесли їм 18-е місце в довільній програмі.

Сумарно з ритм-танцем Максим та Олександра набрали 162.87 балів та посіли на Олімпіаді підсумкове 20-е місце.

Олімпійськими чемпіонами в танцях на льоду стали французи Габріела Пападакіс та Гійом Сізерон (226.98 балів). Срібну медаль вибороли росіяни Вікторія Сініцина та Микита Кацалапов (220.51 бали), а бронзову – американці Медісон Хаббелл та Закарі Донохью (218.02 бали).

«Раді, що вдалося повноцінно виступити на Олімпійських іграх й представити глядачам наші обидві програми. Велика вдячність вболівальникам, які підтримували нас. Після короткої програми отримали дуже багато повідомлень, слів підтримки. Навіть від людей, які не стежать за спортом. Сьогодні ми виступали для вас! Задоволені. Дуже дякуємо за підтримку!», – поділилися Олександра Назарова та Максим Нікітін в коментарях Національному олімпійському комітету.

Джерело: Харківська обласна державна адміністрація