Домашня сторінка / На Харківщині (новини) / Харківщина розширить співробітництво з Бразилією в освітній сфері, фармації та промисловості

Харківщина розширить співробітництво з Бразилією в освітній сфері, фармації та промисловості

Харківщина розширить співробітництво з Бразилією в освітній сфері, фармації та промисловості Про це домовилися під час зустрічі голова ХОДА та Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні. У ході зустрічі Юлія Світлична та Освальдо Біато Жуніор обговорили питання подальшої кооперації у сферах сільського господарства, промисловості (зокрема машинобудування), фармації, а також науки та освіти. «Наші міжнародні партнери особливо зацікавлені в налагодженні зв’язків із вищими навчальними закладами Харківщини.

Також налагоджуватимемо процес обміну бізнес-делегаціями, щоб бізнесмени Бразилії могли ознайомитися з потенціалом Харківської області, – повідомила керівник Харківської ОДА, підбиваючи підсумки зустрічі. – Працюватимемо над тим, щоб завантажити ринок Бразилії. Він є дуже перспективним, адже це 5-та країна у світі за кількістю населення й площею та 10-та економіка у світі». Під час зустрічі посол Бразилії відзначив велику зацікавленість бразильських студентів у навчанні в харківських вишах. Він повідомив, що задля розвитку програм отримання освіти бразильськими студентами в Харкові планує потужно співпрацювати з послом України в Бразилії. «Паралельно буду працювати нам тим, щоб привезти до Харкова делегацію бразильського бізнесу – це буде вперше за останні 5 років», – сказав Освальдо Біато Жуніор. – Імпорт з України до Бразилії – це в основному добрива, ми хочемо збільшити обсяги цього імпорту. Також імпортуємо інсулін. Хочемо співпрацювати з вами, щоб імпортувати й інші препарати». Пан посол також висловив зацікавленість відвідати під час наступного візиту до Харкова Харківський авіаційний завод, щоб розглянути можливості співпраці та інвестування в підприємство. Голова ХОДА запросила Надзвичайного та Повноважного Посла Федеративної Республіки Бразилія в Україні взяти участь у роботі Х Міжнародного економічного форуму, який відбудеться в Харкові у вересні цього року. «Найближчим часом ми будемо системно освоювати латиноамериканський ринок, – повідомила за підсумками зустрічі Юлія Світлична. – Днями часом чекаємо на Харківщині делегацію з Аргентини».

 {youtube}https://www.youtube.com/watch?v=Rvq8kkpK_tE{/youtube}