Повідомити новину
Замовити вітання

ТРК Сігма

23листопада2017

Лозівські АТОшники : секретар міськради Сергій Коба закликав незаконно знести пам’ятник Леніну

Про це бійці АТО заявили на комісії з перейменування вулиць 8 лютого.

Лозівські АТОшники переконували, секретар міськради Сергій Коба підштовхував їх до незаконного зносу пам’ятника Леніну, а також звинуватили його у неповазі до літніх людей і патріотів. Згадали повідомлення у соцмережі.    

Сергій Коба, обвинувачення не прокоментував. А мер Сергій Зеленський вибачився перед присутніми та попросив не сваритися.

Щодо долі пам’ятника вождю міський голова повідомив, лозівський Ленін все ще знаходиться у реєстрі архітектурних пам’яток, тому поки що демонтувати його не законно.

Сергій Зеленський зазначив, колишні керівники міста та вже нинішня влада зверталися до області з проханням виключити Леніна з реєстру архітектурних пам’яток. Про виключення просить і лозівський історик В’ячеслав Труш. 6 лютого він написав листа до Українського інституту національної пам’яті, аби там посприяли з виключенням Леніна з реєстру.

Присутні на засіданні лозівчани також поцікавилися, чи демонтували у Лозовій знаки комуністичного минулого- серп і молот на Авилівці та на вході у парк Перемоги.

Історики зазначили, ці знаки справді ще не демонтували. Міськголова Сергій Зеленський додав, з серпами та молотами, що залишилися у Лозовій, діятимуть за законом. 

  
Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html

     


Коментарі   

+15 #81 Fоmа 16.02.2016, 20:20
Не ты ли организатор подий? Подия у него, показали двух пид*оров-мусорских, а у третьего подия. Иди работай на благо горожан раз пошел на должность, а то устроил здесь переписку в рабочее время.
Цитата | Скарга
-7 #82 Ігор 16.02.2016, 21:01
Цитую Fоmа:
Не ты ли организатор подий? Подия у него, показали двух пид*оров-мусорских, а у третьего подия. Иди работай на благо горожан раз пошел на должность, а то устроил здесь переписку в рабочее время.
Ігор 16.02.2016, 18:48 Фома (маю підозру що Ви зовсім не фома ;) а відома особа) це вже не робочий час! І я у тому числі організатор подій у місті, якщо Вас це заспокоїть! Чекаємо на події, в яких Ви задіяні і які Ви організовуєте, місту реально не вистачає подій, місту не вистачає публічних людей. Більшість соромиться навіть своїх імен, їм не до створення події! Правда, Fоmа ;-) ? Ваше роздратування підтверджує мою підозру щодо Вашої персони, саме тому Вас дратує те, що я дозволяю собі писати те, що мені хочеться, а мав би замовкнути після отримання посади, правда?
Цитата | Скарга
+3 #83 Fоmа 16.02.2016, 21:25
Выше посмотри свои посты, в котором часу ты их пишишь, и смотри чтобы пидозра не мала тебя. Не обоссысь от своей публичности и открытости.
Цитата | Скарга
-2 #84 Ігор 16.02.2016, 21:31
Цитую Fоmа:
Выше посмотри свои посты, в котором часу ты их пишишь, и смотри чтобы пидозра не мала тебя. Не обоссысь от своей публичности и открытости.

Я вже пояснював, якщо Ви пропустили, то поясню Вам ще раз, що я буду використовувати будь яку можливість аби донести до людей інформацію про те, що багатоквартирні будинки є їхньою спільною сумісною власністю і вони повинні обрати для себе форму управління спільним майном. Спілкування в інтернеті це ще одна з таких можливостей, яка нічим не відрізняється від безпосереднього спілкування, хіба що тільки при безпосередньому спілкуванні людина може поставити питання не ховаючи свого обличчя, а в інтернеті ти не бачиш тієї людини, яка тобі погрожує і пише образливі слова на твою адресу!
Цитата | Скарга
0 #85 admin 20.02.2016, 13:41
# изюмские мы. — 18.02.2016, 09:32
А у нас Членин вчера фсё!!! вместе с фундаметом снесли.

# киш-мышовским — 18.02.2016, 09:40
Цитую изюмские мы.:
А у нас Членин вчера фсё!!! вместе с фундаметом снесли.


:lol: Не забудьте поскакать от покращення.

# пишут абы шо — 18.02.2016, 10:34
Совсем как в анекдоте. Не в Изюме, а в Первомайске. Не памятник, а профиль на девятиэтажке. А в Изюме Ленин стоит на площади Ленона))). Тоже наверное свободовец написал.

# вот как — 18.02.2016, 12:06
Цитую пишут абы шо:
Совсем как в анекдоте. Не в Изюме, а в Первомайске. Не памятник, а профиль на девятиэтажке. А в Изюме Ленин стоит на площади Ленона))). Тоже наверное свободовец написал.

не в Первомайске, а в Первомайском грамотей

# шопопалопишут— 18.02.2016, 13:50
Цитую пишут абы шо:
Совсем как в анекдоте. Не в Изюме, а в Первомайске. Не памятник, а профиль на девятиэтажке. А в Изюме Ленин стоит на площади Ленона))). Тоже наверное свободовец написал.

В Ізюмі демонтували скульптурну композицію одного із засновників комуністичної ідеології В.І. Ульянова (Леніна) на Центральній площі міста
http://city-izyum.gov.ua/news/5085

# а у нас СЕПАРЫ — 19.02.2016, 10:12
В Харьковской области за последние сутки снесли три памятника советскому вождю Владимиру Ленину - в городе Изюме, в поселке Боровой, в городе Первомайском. Источник: http://censor.net.ua/p375174 Источник: http://censor.net.ua/p375174ФОТОрепортаж+ВИДЕО
Цитата | Скарга
-3 #86 актуальность 22.02.2016, 09:03
Цитую admin:
# изюмские мы. — 18.02.2016, 09:32
А у нас Членин вчера фсё!!! вместе с фундаметом снесли.

# киш-мышовским — 18.02.2016, 09:40
Цитую изюмские мы.:
А у нас Членин вчера фсё!!! вместе с фундаметом снесли.


:lol: Не забудьте поскакать от покращення.

# пишут абы шо — 18.02.2016, 10:34
Совсем как в анекдоте. Не в Изюме, а в Первомайске. Не памятник, а профиль на девятиэтажке. А в Изюме Ленин стоит на площади Ленона))). Тоже наверное свободовец написал.

# вот как — 18.02.2016, 12:06
Цитую пишут абы шо:
Совсем как в анекдоте. Не в Изюме, а в Первомайске. Не памятник, а профиль на девятиэтажке. А в Изюме Ленин стоит на площади Ленона))). Тоже наверное свободовец написал.

не в Первомайске, а в Первомайском грамотей

# шопопалопишут— 18.02.2016, 13:50
Цитую пишут абы шо:
Совсем как в анекдоте. Не в Изюме, а в Первомайске. Не памятник, а профиль на девятиэтажке. А в Изюме Ленин стоит на площади Ленона))). Тоже наверное свободовец написал.

В Ізюмі демонтували скульптурну композицію одного із засновників комуністичної ідеології В.І. Ульянова (Леніна) на Центральній площі міста
http://city-izyum.gov.ua/news/5085

# а у нас СЕПАРЫ — 19.02.2016, 10:12
В Харьковской области за последние сутки снесли три памятника советскому вождю Владимиру Ленину - в городе Изюме, в поселке Боровой, в городе Первомайском. Источник: http://censor.net.ua/p375174 Источник: http://censor.net.ua/p375174ФОТОрепортаж+ВИДЕО

да какой чЛенин ? Тутачки борьба с главным годовалым коррупционером Лозовой - Игорьком идет .. Самый-самый олигарх и коммуняка . Вот он актуальнейший и наболевший вопрос горожан . А лысый шизофреник пусть стоит - его рабы еще живы .
Цитата | Скарга