Повідомити новину

ТРК Сігма

19червня2018

У Лозовій знову цілодобово подають воду

У Лозовій з 15 липня знову цілодобово подають воду.  Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична виступила гарантом того, що ситуацію із боргами «Лозоваводоканалу» поступово вирішуватимуть. Про це 17 липня, під час інтерв’ю, повідомив секретар Лозівської міськради Сергій Коба. 

За словами керівника, попри те, що вода є цілодобово, ситуація залишається складною. Водомережі вичерпали строк експлуатації. Така проблема і з водомережами Краснопавлівського КП «Вода», ними йде вода у Лозову. Труби іржаві, у місто вода доходить за 5 діб, тому вона такої якості, зазначив Сергій Коба. Щоб замінити труби, треба більше 50 мільйонів гривень. За допомогою місто зверталося до обласного керівництва та у Кабмін.

КП «Вода», що продає воду «Лозоваводокалу», винне енергетикам мільярд гривень, його не знеструмлюють, «Лозоваводоканал» знеструмили за борг, що менший в сотню разів, зазначив Сергій Коба. Регулярно приходять повідомлення про відключення.

Ситуація із «Лозоваводоканалом» загострилася, бо виникали проблеми із субсидіями, держава відмовлялася виплачувати різницю у тарифах, містяни знизили рівень проплат. Підприємству нічим розплатитися за воду та електроенергію.

Ситуацію погіршують лозівчани, які крадуть воду. Сергій Коба попросив містян допомагати виявляти крадіїв. Зараз проплати лозівчан трохи покращилися, секретар міськради подякував містянам за активність.

Небайдужих лозівчан, або тих, хто знає, як покращити ситуацію, запрошують на сесію міськради, що відбудеться 21 липня, о 10 годині, у районному Будинку культури. На сесії детально розглядатимуть роботу міського водоканалу. Бажаючі також можуть поставити питання керівництву, наголосив Сергій Коба. 

 


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

-8 #1 Злой 18.07.2017, 15:34
Выскажу своё предложение,чтоб не было разницы в показаниях общего счётчика на дом и индивидуальных,в квартирах.Так как разница идёт на 1000 кубов. Это воровство.Брать показания с общих счётчиков и учитывать их при начислении оплаты.Можно на стояк установить в каждый дом.Думаю этот вариант подойдёт.С газовыми счётчиками абоненты оплачивают по общему счётчику,так же будут оплачивать и по воде.Воровать не возможно будет.
Цитата | Скарга
+8 #2 виталякефирселедка 18.07.2017, 17:33
Это почему же воровать невозможно будет? Очень даже возможно.
Просто добросовестные потребители будут платить за крадиив, если таковые существуют. Плюс за счет их денег еще и счетчики ставить? А вообще не верьте полностью бреду, который несут водяные. Возьмите даже паспортный %% погрешности всех квартирных водомеров, общедомового, учтите, время снятия показаний во всех без исключения потребителей очень отличается как друг от друга, так и от времени снятия показаний с общедомового. Так что страшилки водяных делите эдак на 10 - вот там и правда будет.
Цитата | Скарга
+1 #3 Котт 18.07.2017, 18:07
Цитата:
Ситуацію погіршують лозівчани, які крадуть воду.
Наверное подгоняют к своему подъезду железнодорожные цистерны,и "крадуть" воду.
Цитата | Скарга
+1 #4 Хвіліп 18.07.2017, 19:51
Классы точности щетчика общехатнього и квартирного разные, даже если квартирный поставить вертикально то у него сразу увеличится порог чуствительности.
Цитата | Скарга
+1 #5 Котяра 27.07.2017, 11:08
Тільки будуть платити і дідусі з бабусями за когось того хто краде,бо ділять на усіх мешканців :sigh:
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.